Bijušās nodaļas lapa

 

Šiškins- eiro- arests. Kurš nākamais? Papildināts.


  Šodien  internetā parādījās ziņa, ka arestēts „Gustava Celmiņa centra” vadītājs Igors Šiškins. Drošības policija esot bijusi modra. Ļaudis baumo ,ka arestēts par nelegāliem ieročiem un vēlmi iegādāties sprāgstvielas. Apsūdzības izklausās galīgi absurdas, jo, zinot iepriekšējo tiesas  darbu sekas( Par Pārdaugavas monstra spridzināšanu), zinot par drošības iestāžu nemitīgo uzmanību, atkal mēģināt kaut ko spridzināt- muļķīgi plānot. To puslīdz nopietni varētu darīt  tāds līdz šim tikai  kā cietušais ( no zagļiem) ar drošības orgāniem kontaktējies ši raksta autors. Tad tas izskatītos nopietni. Tagad- Šiškina personā- absurdi un nejēdzīgi un šobrīd nevajadzīgi. Kāpēc?  Pēdējās nopietnās lielās aktivitātes, kurām tikai vajadzēja augt ,G.Celmiņa Centram un Antiglobālistiem  ir  cīņa pret eiro ieviešanu. Kur  cīņā pret eiro var izmantot sprāgstvielas un ieročus, ko neoficiāli piedēvē apcietinātajam?  Pret lielākajiem eiro kārotājiem Latvijā Dombrovski ,Rimševicu un Vilku? Pret Rimševicu– diezgan bezcerīgi, zinot Latvijas Bankas apsardzes dienesta trenētību un no Izraēlas specdienestiem  pārņemtās metodes, tehniskās  iespējas. Cerīgāk- pret Dombrovski un Vilku, bet tikai ne pasākumā, ko organizē vai piedalās Šiškins. Tas vienkārši kopš Pārdaugavas mieta spridzināšanas nav iespējams. To noteikti visu laiku apzinājās arī Šiškins.Viņš savā mūžā droši varēja turpmāk neplānot piedalīšanos ar ieroču un spridzekļu lietošanu saistītos pasākumos.

   Ja viss izklausās galīgi neloģiski un arī drošībnieki par saviem panākumiem skaļi nebļauj, tad jāsāk pārdomāt, kas slēpjas vai tiek slēpts aiz drošībnieku dumji skaidrotā aresta iemesliem. Laika posmā kopš Šiškins arestēts- laiks sakārtot iemeslus, ieganstus, sameklēt pierādījumus.. Padomāsim par eiro. Reāli divas organizācijas- G.Celmiņa centrs un Antiglobālisti vienojās cīņai pret Latvijas sabiedrības negribēto eiro. Skaitliski lielākā un labāk organizētākā ir tieši Šiškina organizācija. Antiglobālisti ir  ar labāku zināmību un prasmīgāku savu veikumu reklāmu, bet mazskatliskāki. Ja nu pieņemam, ka šāds arests  ir  vienkārši šīs pret eiro ieviešanas kustības vadoņu novākšana no publiskās skatuves? Tad viss sāk izskatīties loģiski. Par mūsu drošības dienestu godprātību neliecina ne viņu rokās pabijušie un pēc tam noziedznieku rokās slepkavības ieroči (tādi gadījumi bijuši un skaļākajās liietās). Arī  konsekventā vēršanās pret cilvēkiem, kas cīnījušies pret okupācijas varu(Arī karu laikā, bet mūsu drošībnieki pret Latvijas neatkarības aizstāvjiem vēl 60 gadus pēc cīņām, mūsdienās). Atcerēsimies ,ka kopš iepriekšējās Šiškina aizturēšanas reizes  drošībnieku rokās ir ieroči ar Šiškina pirkstu nospiedumiem. Nav dzirdēts, ka iepriekš (Pārdaugavas mieta spridzināšanas lietas ) konfiscētie  arsenāli  tika publiski demonstrēti un foto veidā sabiedrībai darīti zināmi. Tātad, pēc analoģijas ar citu  noziegumu vēsturēm,kad ieroči no drošībniekiem pie slepkavām noziedzniekiem ceļoja no rokas rokā, drošībnieku  rokās ieslīdējušie „vajadzīgie” ieroči šomēnes notikušajā arestā nevarētu būt pārsteigums.

  Šodien nejauši biju Rīgā, un sarunājoties ar vairākiem cilvēkiem dzirdēju drošas vēstis vai baumas, ka aresti vēl sekos. Ja šī raksta hipotēze ir pareiza, tad tiem jābūt aktīvākajiem pret-eiro kustības cilvēkiem. Kāpēc tieši tagad?  Jo tieši tagad mūsu visu necienītais un negodātais valdības vadītājs uzsāk eiro ieviešanas kampaņu. Šovakar to uzsāk mūsu valdības sen zināmais rokaspuisis Kārlis Streips ar jauno un tendenciozo raidījumu par Eiropas finansēm un eiro labumiem. To (tendenciozitāti) rāda izvēlētie intervējamie cilvēki , viņu teiktais. Arī raidījuma laiks- melns rudens vakars pirms nakts. Visi ļaunie darbi mūsu tautas folklorā darīti tumšajā laikā. Arī raganu un nelabā dzīres. Kaut kas līdzīgs sākas, vai ne?  Tātad, Dombrovska iecerētās Latvijas ekonomiskās pārdošanas fināla izrāde ir sākusies. Visi, kas Dombrovskim ceļā uz Latvijas iztirgošanu, tiek brīdināti- gaida Šiškina liktenis. Tiesa, interneta ziņu komentāros nav vienprātīga atbalsta mūsu valsts reāla nodevēja darbībai. Cilvēki Šiškinu arī atbalsta.  

  Uzmanīgi skatieties un vērojiet- varbūt līdzīgas nedienas tuvākajā laikā notiek ar citiem eiro ieviešanas pretiniekiem. Ja tā, nevajag brīnīties. Latvija jau ar vienu valsts vadītāju bez bērniem sagaidīja nodevību un nelietību. Tagad mums valsts vadībā esot divi tukšzieži, kas dzīvo sev un nākotne nākošo paaudžu interesēs viņiem ir vienaldzīga. Normālā sabiedrībā šādi nepilnvērtīgi sabiedrības šūniņas ģimenes locekļi tādos augstos amatos netiek, jo vienkārši nespējīgi izprast un saprast normāla valsts iedzīvotāja intereses.  Tādi par amatu ieviesīs eiro, pārdos māti, arestēs nevainīgos u.t.t.  Jo dzīvo tikai savai personai un sabiedrības intereses tādiem ir svešas. Sargāsim savu valsti no tukšziežiem!
  P.S. Parādas publiski viedokļi, kas netieši apstiprina ši raksta hipotēžu patiesumu. Viens tāds-Jāņa Kučinska raksts Neatkarīgajā Rīta Avīzē,
https://nra.lv/viedokli/janis-kucinskis/82267-ar-superradikalu-organizaciju-rokam-parasti-darbojas-specdienesti.htm kurā  viņš centīgi nosauc gandrīz visas aktīvākās grupiņas ,kurām tuvu stāvējis ,bet darbībā bijušas ne ļoti sekmīgas. Raksts skaidri parāda vēlmi diskreditēt  visus zināmākos viedokļus un cilvēkus, kuru darbībā vairāk vai mazāk tuvu rosījies pats Kučinskis.  Tāda aizdomīga sakritība. Tas, ka reāli Kučinskis  tāds erzacopozicionārs, jau pasen skaidrs. Tiem, kas atceras, bet šis  NRA raksts skaidri apliecina, ka izteiktie viedokļi par Šiškina  arestu eiro ieviešanas pretinieku vājināšanai ir pareizi, ja jau mūsu valdošie no ķēdes uz avīžu slejām palaiduši Kučinski. Pārfrāzējot NRA  virsrakstu- izskatās, ka ar Kučinska rokām no senām dienām darbojas specdienesti. Pēc NRA publicētās atskaites -līdz šim veiksmīgi un ne sabiedrības un tautas interesēs.
Jaunākās ziņas- Šiškins esot jau notiesāts, viņa liktenis esot izlemts. Vai tiešām var tik ātri? Kā gan  ar Lindermanu tik ilgi vilka garumā un nenotiesāja?  Vova mūsu valdošajiem mīļāks, jo izpalīdzīgs rokaspuisis, kad jānovērš tautas uzmanība ar referendumiem?

Komentāri (4)  |  2012-10-26 07:09  |  Skatīts: 1740x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Zigurds Liepkalns - 2012-10-28 05:50
Štrunts ar Lindermani, bet ir notiesāts Latvijas patriots Igors, ja
"Jaunākās ziņas- Šiškins esot jau notiesāts, viņa liktenis esot izlemts." atbilst patiesībai.
Par Kučinski biju labākās domās. kā nekā kādreizējais "Pilsoņa" redaktors. Iespējama saistība ar viņa dēla piesliešanos nacionālistiem.

Ainārs Bajinskis - 2012-10-29 01:45
Ir jau tā, ka traki viss izskatās. Pilsoņu kustības līderus visu kā vienu saulītē celt nevajag. Laiku griežos pirmās virspusē uzpeld putas( kas tas ir- visi zinām-netīrumi) un tiešām aktīvi cilvēki. Laika gaitā viena cilvēka vērtējums var mainīties un mainās sabiedrības acīs..Kučinskim ir traki, ja dēlu drošībnieki par ķīlnieku padarījuši.
Rakstā minētās hipotēzes un ziņas var arī nepiepildīties,ja ļaudis uzmanīgi vēros tālāk notiekošo..Jenotu sargsuņi vienkārši var neuzdrošināties..
Kaut arī drošībniekus mazliet 'saprast' var- līdz šim patiesi parādīt ,ka valsts labā maizi ēd 20 gadu laikā nav varējuši. Skaļākie pasākumi, kad pamostas varonība- pret deviņsdesmitgadīgajiem leģionāriem, citiem pensionāriem. Ja zinām, par ko var atskatīties un katru gadu atskaitās igauņu drošibnieki, tad mūsējie zināmi kļūst ar šaubīgiem darbiniekiem ,kas uzvedas šaubīgi(vismaz valsts un tautas interesēs viņu darbu vērtējot). Brīnīties nevajag,ja jau pat Kažociņa virsnieka godam ar Latvijas karogu pie Latvijas formas bijis par maz, vajadzējis vēl svešas valsts atribūtiku lipināt klāt. Tās valsts, kura lēma, par Latvijas okupāciju tās turpiināšanu.. Mums cilvēku ,kuram kauns par valsts doto formu un grib to 'uzlabot' , ieceļ par valsts galveno sargu. Tad nu arī sargā- kā svešu zemi,no kuras jāsavāc alga un vara.

Jānis Kučinskis Ne vārda par politiku! - 2012-10-29 02:25
Hei, zēni, vai tiešām jūs jau tik degradējušies, ka liekat anonīmus murgojumus Staļina sienasavīžu stilā? Man jāsarakst jūsu vietā.
Katru no šā anonīmā skribenta "hipotēzēm" var sagraut dažās sekundēs. Sākot jau ar to, ka NRA nekādu manu rakstu savās slejās nav publicējusi. Raksts bija blogos. :)
Šiškinam nav nekāda sakara ar cīņu pret eiro ieviešanu. Ienākat manā draugiem.lv dienasgrāmatā, tur ir raksts par šo tēmu. Jeb guglī ieliekat raksta nosaukumu: "Mīts par cīnītājiem pret eiro ieviešanu".
Lai jums veicas, bet neblamējiet vairs sevi ar šādiem anonīmiem murgiem!

Ainārs Bajinskis - 2012-10-29 04:52
Pilnīgi pareizi.Tas, ka Kučinska raksts parādījās blogos kā viņš pats saka, un ne ar NRA gribu(Šie laikam briesmīgi pretojās,vai?) izskadro to, kāpēc tendenciozs Kučinska teksts tapa ZZS fronti turošā laikrakstā vai interneta vietnē.Jo vismaz publiski jenotu sauktais NRA finansētājs Lembergs ir pret eiro ieviešanu neraugoties ne uz ko. Lai tikai Dombrovskim kārtējais amats ES. Pārsteidza gan tā uz vēderā lienošā jenotu un viņu sargsuņu priekšā intonācija Kučinska tekstā. Piedod, bet vairāk tas raksts izskatījās pēc veiksmīga veselu pasākumu rindu izgāzuša provokatora atskaites.Kā tādam palikt tautas un sabiedrībnas acīs- nožēlojami. Nepaveicās.
Par to, ka Šiškins un citi nacionāli vai neatkarīgas valsts ideju lolojušie nemaz nevar gribēt eiro ieviešanu, vājiem prātiem laikam grūti saprast.? Ne Pērkonkrusts ,ne citi latviski domājošie un uz to aicinošie nekad nav teikuši, ka mērķis- izveidot šeit kaut ko līdzīgu ASV indiāņu rezervātiem, kur Amerikas pamatiedzīvotāji var runāt savā senču valodā ,dziedāt- tūristiem par prieku. To grib jenoti, un vēl bariņš.Eiro ir kā lakmusa papīrītis, kas pārbauda jebkuru- grib eiro, tātad negrib savu, neatkarīgu Latvijas valsti. Tas, ka jenoti kopš 2000 gada pie varas(Saeimā ar nopietnu balsu skaitu) esot visu laiku rāda- nemāk savu ,neatkārīgu valsti vadīt, nav iemesls laii to pārdotu.Par vienu amatu nācijai nederīgam cilvēkam.To tikai Dombrovskim līdzīgie "ģēniji"domā, ka jāpārdod viss,ar ko vīņi netierk galā. Nez kāpēc jenotiem nenāk prātā, ka vienkāršāk aizvākt pašus nemākulīgos jenotus nekā izpārdot pa lēto visu, par ko saprašanas viņiem nav.


Atpakaļ