Bijušās nodaļas lapa

 

Kas jādara, ja izglābjamies no eiro.


Šobrīd dažādos veidos ļaudis grib tikt vaļā no Vienotības spices Briseles amatu naudas eiro. Balsojot www.manabalss.lv. par latu, aicinot VL biedrus vienoties kopsapulces balsojumam pret eiro, cilveki ārpus partijām gaida, kad kāds uzsāks referendumu pret eiro.
Ja iizcīna savu valsti ar savu naudu, tad -pašreizēā situācija nemainās. Dombrovskis vada ministrus, Vilks finanses, Rimševics -par naudas mijēju primitīvu kantori padarīto Latvijas Banku. Tiesa savu valsti, un iespēju tajā mainīt lietu kārtību būsim saglabājuši. Otras, bet mums sliktāas un nekaunīgāas PSRS būsim pabēguši maliņā.
 Sāksim ar lielo eiro gribētāju Rimševicu un to, ka teorētiski Latvijas Banka var atsaistīt latu no eiro līdzīgi citiem.To pieļāva intervijā finansu Vilks,arī bijušais ministrs un LB vadītājs Repše. Tiesa, Repše diezgan nicīgi izteicās par pašreizējo LB vadību. Tie nebūšot spējīgi strādāt ar atsaistīto latu. Protams, Repše noteikti labi zina savu ilgstošo vietnieku un viņa prāta spējas. Nav iemesla neticēt Repšem par LB vadību . Tātad valstij jādomā ne tikai par lata glābšanu,bet arī pēc Repšes teiktā-jāmeklē gudrākus LB vadītājus esošo vietā.
Ja  eiro afēra neizdodas, ari Dombrovskim un Vilkam nav neko, ko parādīt kā nopietnu savu veikumu. Kaiminu, tālāku valstu vadītāji ir strādajuši bez regulārām neveiksmēm- banku krahiem, Airbaltic afērām,  vilcienu iepirkumiem. Arī palīgos- kontrabandā pieķerta  .Čigāne, nodokļu Zaķis un Kampars, uz šmuguļiem čakla Čaklo ģimene. Tā var saukt vēl un vēl. Kā smejas, jāatceras veca paruna- pasaki,kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu.
Loģiski,ka visa tā bezgožu varza būtu jāaizvāc,jo citādi pēc eiro neizdošanās tie izdomās, ko citu darīt savam labumam, mums par sliktu.
Raksta galadoma- ļaudīm nopietni jādomā, ko likt eiro fantazētaju vietā, jo tiešām, varbūt nevajag politikā tikai  bezgožus pulcināt. Varbūt redziet sev blakus tādus, kuri varētu, bet neuzdrošinās. Tomēr ar jūsu atbalstu šie jums zināmie varbūt var attīrit politiku no bezgožiem, neaizstājot ar tādiem pašiem. 
Komentāri (1)  |  2012-12-10 19:49  |  Skatīts: 1793x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
akk - 2012-12-20 19:00
Ja Krievijai vēl kaut kur ir īsti draugi, tad tie ir ērmuzonā. Vienīgi tur ir valstis, kas pārdod Krievijai savus modernākos karakuģus un kuru politiķi iegūst labi apmaksātus posteņus gazpromā.


Atpakaļ