Bijušās nodaļas lapa

 

Aizliegt organizācijas? Kuras un kāpēc?


Drošības policija pret Gustava Celmiņa Centru un aizsargiem.
Valsts iekšējās Drošības iestāde ir paziņojusi,,ka centīsies aizliegt virsrakstā minētās organizācijas. Ko tas mums vēsta? Pirmkārt- līdz šim daudziem esošās pamatotās aizdomas par drošības iestādes nelojalitāti valsts pilsoņiem apstiprinās. Ko vērts ir kaut vai odiozā un darbībā sevi nekādi neparādijušā ģenerāļa Reinika tēls. Pēc tam , kad viņa vadītā iestāde vērsas pret nepārprotamiem Latvijas patriotiem, noķērkt vienu tautā mīlētu dziesmu publiskā pasākumā, cerot gūt sabiedrības mīlestību un cieņu? Vai tas nav naivuma un analItiskas domāšanas trūkuma piemērs ģenerāļa Reinika personā?
Ko no publiski zināmā var saistīt ar G.Celmiņa centra cilvēkiem? Vēlēšanos aizvākt Pārdaugavas stabu. Pārējos, runājamos pasākumos nav viņi asāki par tiem, kas protestēja pēdējos padomju gados pie LPSR Ministru Padomes un LKP ēkas. Tad gan padomju Latvijas miliči bija iecietīgāki pret atšķirīga viedokļa paudējiem, tagad, šodien Reinika cilvēki vienkārši ierobežo cilvēktiesības, to cilvēku,kuri grib godīgu Latviju. Savukžart atklāti valsts ienaidnieki reikveidīgos neuztrauc- tādus pat izpesta no citvalstu cietumiem, ļaujot graujoši un pretvalstiski darboties mūsu zemē. Ja pati valsts sava pazemojuma un okupācijas simbolu nevar aizvākt, tad to dara valsts pilsoņi. Spridzinot vai balsojot vietnē manabalss.lv. Tiesa, pēdējās ziņas vēsta, ka minētā vietne ir ietekmējama, neiekļaujot balsojumu pret prezidentu Bērziņu. Tas ir pamats arI aizdomām par to, ka vietnē iespējams tiek "koriģēti" nevēlamo balsojumu rezultāti. Tātad, pārmest melīgai varai saviem pilsoņiem to,ka viņu viedokļi nav uzklausīti, un pilsoņi , palaidņi tādi, paši grib rīkoties? Neredzu iemeslu aizliegt nevienu organizāciju , kamēr mūsu varenais, kaut odiozais uzvalka, no formas kautrīgais, ģenerālis Reiniks (laikam algu no mūsu valsts grib saņemt,bet formu nēsāt -kauns). atradīs tos pierādījumus,kuru dēļ no Krievijas cietuma tika izprasīts Vova Lindermans-lai tiesātu Latvijā.
Par aizsargiem situācija vēl interesantāka. Līdz šim- vairākas ,savstarpēji kašķīgas organizācijas, kurās ļaudis daudz runāja, staigāja pirmskara organizācijas formās. GandrIz tāds vēstures mīļotāju klubiņš, kurā par saviem līdzekļiem uztur ilūziju par savulaik vareno organizāciju. Ne aizsargi kādus interesēja, nekā. Kas mainījies? Šovasar sen gaidītais notika, atsevišķās aizsargu organizācijas pārtop vienā, cerams, spēcīgā un varošā. Atceroties pirmskara darbu izglītības un kultūras jomā, dzirdot iesākto šogad (pasākumus, norises, pārgājienus u.t.t.) , radās cerība par vēl vienu vietu,organizāciju,kur aktīviem Latvijas iedzīvotājiem dažādās aktivitātēs sevi izpaust..
Cilvēki aizsargu organizācijā ir reāli Latvijas patrioti. Ko viņiem pārmest- savas valsts mīlestību? Protams, ja ģenerālim Reinikam Latvija nav tā sava valsts, tad rodas pretrunas un vēlēšanās vērsties pret cilvēkiem, .kuriem Latvijā notiekošais interesē un uztrauc. Tas neizbrīna, atceroties to, cik aktīvi DP vērsās pret vienīgajiem cilvēkiem pēdējā lielajā karā ar sarkanbaltsarkanajām krāsām uz formas- leģionāriem. Varbūt ģenerālim Reinikam vajag izvēlēties citu valsti un tās drošības iestādi ,kuras karoga krsas ir sirdij tīkamas? Savācot sev lIdzi Reinikam lidzIgi domājošos. Tiesa, jāapzinās , ka citā valstī viņa līmeņa ļautiņiem nedod ģenerāļu pakāpes,bet liks strādāt atbilstošā līmenī-par klauvētāju.
Zinot, ka aizsargu organizācijā ir arI VL biedri, acImredzot nākošais solis būs -aizliegt partiju VL, lai .Latvijas valsts ienaidniekiem mūsu valstI brīvāk elpot..Tādi interesanti mums tie drošības organizāciju vadītāji-SAB Kažociņam Latvijas armijas mundieris bija par prastu ,gribēja uzlabot ar Lielbritānijas atribūtiem, Reiniks no mūsu valsrs formas vispār kaunas. Varbūt īstie saimnieki ir aizlieguši līdzīgi Kažociņam uzlabot Latvijas formu ar īstās un mīlētās valsts simboliku? Tagad iznāk, ka mūsu valsts drošību sargā citvalstu sulaiņi, kuri nespēj ar darbiem, paveikto parādīt izdarīto Latvijas valsts labā. Toties nemitīgi cenšas represēt cilvēkus, mūsu valsts pilsoņus, kuri nav vienaldzīgi pret valstī notiekošo. Mēs strauji tuvojamies situācijai kāda pēc grāmatās rakstītā bija Ādofa Hitlera režīma laikā. Kuriem Ādolfa laika drošības iestāžu vadītājiem cenšas līdzināties Kažociņš un Reiniks? Kaltenbrunneram, Milleram, Kanarisam? Tikai Ādolfa rokaspuiši it kā aizstāvēja Vācijas intereses. Kuras valsts-Kažociņš un Reiniks?

Komentāri (4)  |  2012-11-29 18:43  |  Skatīts: 1483x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Zigurds Liepkalns - 2012-11-29 23:53
Zinot, ka aizsargu organizācijā ir arI VL biedri, acImredzot nākošais solis būs -aizliegt partiju VL...
===
Nu neaizliegs jau Jūsu partiju. Kā var aizliegt tik vērtīgu nacionālo domu novirzītāju uz rietumu hiperliberālismu.
Skaidri saskatāma latviešu nacionālistu vajāšana no 4.maija kliķes puses. Žēl, ka VL tur atradusi savas darbības piepildījumu.
Man vienmēr ir simpatizējusi VL Nereta. Vai nebūtu laiks principiālāk un atklātāk paust savas nostādnes pret TB-šņikiem un VL vadošo virsotni? Skatos, praktiski neviens neuzdrošinās iebilst R.Dzintaram. Nu ir jau viņš,ir spēcīgs politikānis. Talantīgs cilvēks, to nevar noliegt.

Ainārs Bajinskis - 2012-11-30 02:02
Katrs cilvēks var izdarīt tik,cik viņam ir aktīvu domubiedru. šobrīd VL apvienotajā partijā meklē sevi, bet iespējas vēl ir. Balstoties uz biedrību " Kreisie patrioti" tiek mēģināts vienot tos, kuru mērķis nav miljonāra statusa iegūšana, darbojoties politikā, bet normāla valsts kapitālisma attīstīšana ,ievērojot sabiedrības sociālās un šīs zemes intereses. Tieši biedrības tapšana bija iemesls kāpēc tādi kā vadošie tēvzemieši atcerējās par sabiedribas vienādu sociālo aizsargātību. Vai mums vajadzīgi politiķi,kuri pēc bezgalīgajiem Eiropas dzelzceļa murgiem kaut ko var citu pateikt,kad nošpiko citu domas? Tas ,kas būs tālāk-atkarīgs no iespējām. Demokrātiskie patrioti jau parādīja veidu, kā var ar vienotu organizāciju, biedrību ietekmēt viedokļus VL un NA, reāli iestājoties vienā vai otrā partijā tikai saņemot augstu amatu.KP(Kreisie Patrioti)-iespēja kā lielam spēkam ietekmēt virzību NA. Jo neizdosie, viss vai izdosies-atkarīgs no atbalstītāju un biedru skaita,aktivitātes. vai darboties gribas. NA rindās vai ārpus tās, atkarīgs no tā, vaipriekšlikumi tiks uzklausīti.

Zigurds Liepkalns - 2012-12-01 03:11
Lasīju, ka KP gala rezultātā varētu izveidoties par partiju, gatavojoties startēt pašvaldību vēlēšanās. Nez vai Rīgā arī pieteiks savu sarakstu?Lai nu M.Krustam veicas. Ja būtu Rīgā nobalsotu ar par viņiem.Vienīgi tas nosaukums Kreisie Patrioti kaut kā asociējas ar Demokrātiskajiem patriotiem, KP-kompartija. Kaut kā visi patrioti un patrioti. Labāk skanētu Kreisie nacionālisti, bet tad atkal kāds sāktu vilkt paralēles ar nacionālsociālistiem. Delfos jau tagad viens otrs komentētājs tādas velk pat pie nosaukuma KP.

Ainārs Bajinskis - 2012-12-01 04:06
Nevajag skriet pa priekšu notikumiem. KP dibināšana tikai vēl būs. Kā biedrībai. Kā partijai-vajag daudz- biedrus,atbalstītājus,reālu atbalstu sabiedrībā.Šobrīd biedrības tapšana par sociāliem jautājumiem lika ierunāties labējam miljonāram R..Zīlem. Tiesa, tikai ierunāties,bet arītas ir mazs biedrības panākums. Citi cenšas līdzināties. SC arī būs grūtāk runāt tikai par braukšanas atlaidēm sabiedriskajā transportā,jo ar tām viss dzīvē nebeidzas..Būs interesanti. Ipaši pretstatīt NA un KP nevajag, jo NA varētu no šobrīd Saeimā esošajiem būt vienīgie,kuri kā sadarbības partneri derētu.Kaut daļēji. Ja jauntopošā biedrība(vai partija)negūs pārsvaru viena pati. Ar pārējiem Saeimā esošaiem sarunāties īsti nav par ko.


Atpakaļ