Bijušās nodaļas lapa

 

NA par eiro lems 10.decembrī 15:30 partijas birojā.Papildināts!


Visu noteiks 10.datumā 15:30 notiekošā NA valdes sēde ar ekspertu piedalīšanos. VL mājaslapa nedarbojas, tādēļ aicnu biedrus pēc iespējas ierasties, stiprinot lēmēju mugurkaulu, noticot neatkarīgas Latvijas iespējai.
Tiem, kas nav NA biedri, atliek atrasties kāpņutelpā uz trešo stāvu, lai uzmundrinātu eiro pretiniekus, indīgi paskatītos uz garāmejošo finansu-ģeogrāfijas Vilku utml.
Adrese:Kaļķu ielā 11,3.stāvā.
10.decembrī 15:30.
Izmantojiet izdevību ietekmēt tos, kuri lems par mūsu izdzīvošanu!

P.S. Tikko twitterI Janis Iesalnieks komentēja šo rakstu, sakot, ka 10.12-diskusija par eiro ekonomiskajiem aspektiem, bet 12.12.-mums nezināmā laikā- diskusija par ģeopolitiskie aspektiem. Acīmredzot, lielās bažās, ka ekonomiski eiro ieguvumi nebūs , tiks mēģināts mūs biedēt ar ģeopolitiskiem "aspektiem"- ar krievu Lāci, kurš reāli jau valda Rīgas Domē, 1/3 Saeimas, bet Krievijai drīz būšot bezvīzu režīms ar ES. Ar ko vēl biedēt, ja valdošie jau sen baidās pat tautību : "latvietis" ierakstīt pasē?
Latviju reāli var nobiedēt tikai otro Kirhenšteinu- Dombrovska un Vilka palikšana amatos pēc eiro neieviešanas. Gribas valstsvīrus, kuri nodarbina pelēkās smadzeņu šūniņas.

P.P.S. Jaunākā informācija VL biedru oficiālajās vēstīs liecina- VL ierindas biedri pasākumā nav gaidīti, bet  tikai speciāli aicinātas personas. Pasākums šoreiz ari tikšot ierakstīts.Tomēr nevis raidits tiešraidē kā tas ir ticis praktizēts daudzos līdzšinējos gadījumos, bet vēlāk ielikts VL mājas lapā.
Tātad ieinteresētie VL varēs diskusijas dalībniekus sagaidīt un aizvadīt kopa ar citiem valsts pilsoņiem
.Adrese un laiks-augstāk minētie.

Komentāri (0)  |  2012-12-07 17:02  |  Skatīts: 1250x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ