Bijušās nodaļas lapa

 

Komentētājiem.un rakstu autoriem.


  Tā kā vieta komentāriem ir ierobežota, komentēt var lapas reģistrētie lasītāji un draugiem.lv profila īpašnieki ( īpaši nereģistrējoties lapā).  Neņemiet ļaunā! Mājas lapā ievietosim ne tikai mūsu nodaļas pārstāvju pārdomas. Vēlamies, lai būtu saistošas un diskusiju rosinošas, risinājumus piedāvājošas pārdomas. Var būt spurainākas. Rakstus sūtiet Neretas nodaļas pārstāvjiem uz kontaktu sadaļā minētajiem e-pastiem. Veiksmi!
  Mēs arī vēlamies ne tikai dzirdēt Jūsu viedokļus,bet arī sazināties ,lai turpinātu domu apmaiņu, to padarot konkrētāku, varbūt pat kā iesniedzamu likumprojektu. Tādēļ arī reģistrēšanas-jo katrs,kurš Latvijā domā, grib labāku valstī, nevis tikai visu nosunīt, ir vērtība. Mēs negribam ar vērtībām mētāties.
 Īpaši kautrīgajiem ir iespēja reģistrēties ar segvārdu (niku), speciāli reģistrācijai domāto e-pastu. Lapas veidotājiem zināms tikai niks(segvārds) un e-pasts,kurus gribētu izmantot,ja idejas veļas pāri raksta un komentāru "malām" , bet diskusiju ļoti gribas noslēgt ar reālu rezultātu-darbības plānu u.c. Mēs negribam un nevaram jūs kontrolēt,bet 'palūgt informāciju, viedokli-to gan.
   Jā, varam piebilst vēlreiz, ka tiem, kam ir profils portālā draugiem.lv, īr iespēja nereģistrējoties ienākt ar savu draugiem.lv pasi un komentēt. Kā komentāra autors Jūs parādīsieties tāds pats kā draugos. Vēlreiz veiksmi jums!

2012-02-27 01:02  |  Skatīts: 1807x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ