Bijušās nodaļas lapa

 

VL biedru no Rīgas iniciatīva- noskaidrot kopējo viedokli par eiro.VL kopsapulcē!


Saskaņā ar VL statūtiem (juridiski NA kā vienota organizācija nav tapusi tādu pašu apsvērumu dēļ kā paralēli eksistējošās partijas Vienotība divas organizācijas) un konkrēti  VL statūtu 4.2. punktu tiek vākti VL biedru paraksti ar šādu nolūku:

Mēs, apakšā parakstījušies partijas “Visu Latvijai” biedri, saskaņā ar statūtu 4.2. punktu, pieprasām sasaukt partijas ārkārtas kopsapulci lēmuma pieņemšanai par lata kā nacionālās valūtas saglabāšanu.”

 

Parakstus aicinu vākt  tikai no VL biedriem. Pec pēdējās informācijas- VL ir ap 400 biedru, tātād savācot 50 biedru parakstus(jeb 10%, kas ir pietiekami kopsapulces sasauksanas rosināšanai), partijas vadībai būs mēnesa laikā šai jautājumā jasasauc VL biedru kopsapulce. Sapulcei lemjot pret eiro ieviešanu, vajadzētu automātiski mainīt programmas punktu NA programmā, kas vēsta par eiro ieviešanu. Atbilstoši biedru lēmumam.
Parakstus uz lapām aicinu vākt pēc mājas lapas Lejuplādēs pieejamā anketas  veidlapas parauga Iesniegums par kopsapulci
 
2 eksemplāros. Lai viens paliktu pie parakstu vāceējiem, bet otrs eksemplārs tiktu iesniegts VL partijas vadībai.

Savaktos parakstus var sūtīt uz adresi :

Ainārs Bajinskis

Kalēju 60 ,

Nereta, Neretas novads,

LV5118
ierakstīta vestule ar apstiprinajumu par saņemšanu vai informējot pa tālruni (e-pastu)- par savāktajiem parakstiem, lai kopīgi vienā dienā un laikā iesniegtu partijas vadībai maksimāli ātri. Laiks negaida !

Telefions sakariem: 22085048(Bite), 65176572(LTC)

e-pasts: ainars.bajinskis@inbox.lv

Līdzīgi var rīkoties arī TB/LNNK biedri,ja viņu organizācijas statūtos tāda iespēja ir  Ja ir vēlma redzēt un strādāt neatkarīgā brīvā valstī, nepieļaujot 1940.gada 17.jūnija ekonomisko atkārtošanos.

Komentāri (0)  |  2012-12-09 19:10  |  Skatīts: 1236x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ