Bijušās nodaļas lapa

 

Neretas bibliotekā-bērnudārznieki.


!Saulainā un mazliet ar baltu sniegu apbirušā 4.decembra rītā Neretas bērnudārza vecākās grupiņas audzēkņi devās uz kultūras namā esošo biblioteku, lai iepazītos ar šo, daudziem no viņiem iepriekš neredzēto kultūras iestādi. Audzinātājas L.Ozarskas un auklītes Liepiņas pavadīti vispirms viņi tika iepazīstināti ar grāmatu tārpu. Lielu, daudzkājainu radījumu, kurš dzīvo starp grāmatām.
 Pēc tam ciemiņus no bērnu dārza priecēja īsa Neretā tapusi leļļu ludziņa par Vārnu, Kazu, un Lāci.( leles vadīja un spēlēja bibliotekas darbinieces B.Petrone, I.Isakoviča, R. Kviese).
Pēc izrādes bērni runāja dzejoļus, gāja rotaļās kopā ar bibliotekas darbiniecēm. Viņi tika izvadāti ekskursijā pa daudzajām bibliotekas telpām un tagad zinās, ka biblioteka nav tikai grāmatu plaukti un grāmatas, bet arī vieta interesantiem pasākumiem.
Bērni bija arī iepriekš gatavojušies,un bibliotekā apmeklētājus jau kādu laiciņu gaidīja viņu zīmējumu un citādu darinājumu izstāde. Kā pateicību bērni saņēma bibliotekas rakstisku  dokumentu un  palielu maisiņu ar saldumiem,kas viņus tiešām iepriecināja.
Paldies organizatorēm R.Kviesei, B.Pertonei, I.Isakovičai!

Komentāri (0)  |  2012-12-05 08:37  |  Skatīts: 1022x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ