Bijušās nodaļas lapa

 

Datu nesēju nodoklis. NA ministrija var lemt loģiski.


Šobrīd  sabiedrību atkal sakustinājušas runas par datu nesēju nodokli, par to, ka tas palīdzēšot autoriem.  Ņemto vērā, ka  VL Neretas nodaļas pārstāvjiem ir nelieli  kontakti radošo cilvēki vidū, tad :

...
Komentāri (3)  |  2012-10-16 03:06  |  Skatīts: 1122x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kuzins 18.oktobrī vāks parakstus 11.Saeomas atsaukšanai. Parakstīsim un nemaksāsim!


  Ievēlētā Saeima īsti tautas mīlēta nav. Ja premjeram un otras valdībā vairāk pārstāvētas partijas vadītājam labu nevēl, bet saslimstot vēl kapu kalniņu, tas par kaut ko liecina. Par mīlestību un cieņu noteikti nē.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-14 20:57  |  Skatīts: 906x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kanādas tante dusmojas! Trīciet bailēs latvieši! Varbūt nevajag?


Pašreizējais prezidents izdomājis, ka kaut kas jāmaina eksprezidentu garantijās. Vajagot vairāk naudas. Var nedot tik lielas  un greznas mašīnas. Var negarantēt dzīvokli. Viss pareizi, jo citādi tautai iespaids, ka mums par prezidentiem ieceļ Rīgas patiltes bezpajumtniekus, kuri pirms prezidentūras dzīvojuši zem  tilta, ūdeni mazgāšanās reizēm redzējuši tikai  vasarā, bet ziemā tad, kad labs cilvēks, zemledus makšķernieks, izurbis āliņģi. Lai degungalu var samērcēt. Tad nu lai mūsu bezpajumtnieki , kas tapuši par valsts prezidentiem, zaudējot dzīvošanu Rīgas pilī

...
Komentāri (0)  |  2012-10-12 23:55  |  Skatīts: 980x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūsu Kirhenšteins Nr.2 Valdis Dombrovskis tēmē uz ES amatu.


  Tas nav nekas jauns. Sen dzirdētas ziņas, ka Dombrovskim varētu tikt kāds Eiropas amats. Kamēr par to ,lai aizpildītu patukšo ziņu daļu  pačaloja kāds ārzemju mēdītājs, mums tam īsti ticēt nebija iemesla, kaut varējām cerēt, ka Latvija atbrīvosies no tā strutojošā  augoņa valsts vadībā.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-11 18:02  |  Skatīts: 980x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


NA videoskaidrojums demogrāfijas atbalstam.


NAv daudz ko runāt, noskatieties, un domājiet- vai tautabez bērniem var eksistēt. Daži politiķi kā Valdis Dombrovskis un Andris Vilks var. Viņi šobrīd ir tautas nokaltušais zars. NAv jāseko viņu piemēram ,lai izzustu ne tikai Dombrovsku un Vilku dzimta, bet arī latviešu tauta.
Video šeit: 
...
Komentāri (0)  |  2012-10-09 20:16  |  Skatīts: 920x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cīņa par savu valsti un brīvu, neatkarīgu ekonomiku, savu valūtu sākusies


Atskan dažādi valdības vīru paziņojumi par to, ka Latvijai vajag ciešāk iekrist ES skavās( es teiktu- važās). To saka tie paši, kuri iestājoties solīja, ka Latvijā būs kā vecajās ES valstīs. Mūsu iedzīvotāju daļai jau tagad ekonomiski tas tiešām ir. Pāris simtiem augstāko amatvīru  un tai iedzīvotāju daļai, kuri šo labklājību sameklēja, aizbraucot uz Vāciju, Īriju, Angliju.

...
Komentāri (6)  |  2012-09-24 03:16  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


20.septembrī dzejas dienu pasākumā skanēja Rutas Lormanes dzeja.


 Šomēnes –dzejas dienu laiks. Arī Neretā. Dzejas vēstneši staigāja pa Neretas ielām, bet Neretas bibliotēkas izstāžu zālē 20.septembrī ,atklājot rokdarbnieces Helēnas Liepiņas  izšūto gleznu izstādi, pasākuma pirmajā daļā skanēja daudzu gadu garumā Neretā dzirdētas autores dzeja.  Rutas Lormane Gricgales „Kubuļu” māju

...
Komentāri (0)  |  2012-09-21 21:04  |  Skatīts: 1115x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Labvēļi piedāvā VL jeb NA reformu partijas ministru vietas.


Pēdējā laikā īpaši aktivizējušies esošās valdības koalīcijas šūpotāji. Man jau arī šī  koalīcija esošajā varas sadalījumā nepatīk.  Šobrīd notiek intensīvs uzbrukums Reformu partijai jeb zatleriešiem.

 

...
Komentāri (4)  |  2012-09-13 17:24  |  Skatīts: 1037x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bauskā 14.septembrī tiks atklāts piemineklis Bauskas aizstāvjiem pret otrreizējo padomju okupāciju 1944.gadā.


  Cīņas par šo skaisto Zemgales pilsētu ilga no 28.jūlija līdz 14.septembrim, un tajās piedalījās ievērojams skaits latviešu karavīru – leģionāri no veselības un apmācību rotām, 23., 319. un 322. policijas bataljonu kareivji, kā arī jauni puiši un iesirmi vīri no Bauskas atsevišķā bataljona. Tas bija unikāls gadījums Latvijas vēsturē, kad frontei tuvojoties toreizējais Bauskas apriņķa priekšnieks Jānis Uļuks nevis steidzās evakuēties, bet gan uzaicināja vietējos vīrus ņemt šautenes rokās un pašiem aizsargāt savu pilsētu. Tādejādi no policistiem, aizsargiem un citiem brīvprātīgajiem tika izveidots aptuveni 300 vīru liels bataljons J.Uļuka vadībā. Bauskas brīvprātīgo bruņojums bija pavājš (trūka automātisko ieroču), taču Tēvzemes mīlestība un apziņa par savas dzimtās sētas aizsargāšanu šiem vīriem un pavisam jauniem puišiem deva morāla pārākuma sajūtu pār skaitliski pārāko un labāk apbruņoto ienaidnieku. Pateicotiesšai vienībai, no Lietuvas puses uzbrūkošās sarkanarmiešu vienības tika apturētas Bauskas pievārtē, neļaujot tām pārcelties pār Mūsu un Lielupi un doties tālāk Rīgas virzienā. Tobrīd pie Bauskas nebija vācu vienību, kas spētu apturēt uzbrucējus, to izdarīja latvieši. Pašaizliedzīgie Bauskas aizstāvji ļāva nostabilizēt fronti, un vēlāk jau kopā ar citām latviešu un vācu vienībām piedalījās visās kaujās savas pilsētas pievārtē. Tikai 14.septembrī, pēc ilgas artilērijas viesuļuguns un aviācijas uzlidojumiem, skaitliski daudzkārt pārākajam pretiniekam izdevās salauzt Bauskas aizstāvju pretestību un ieņemt izpostīto pilsētu.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-13 00:27  |  Skatīts: 1666x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pārdomas pēc konferences „Izglītība, kas vieno.”


Paldies organizatoriem, jo arī Neretas puses pārstāvjus aicināja būt, klausīties, uzzināt. Interesanti bija redzēt arī to sabiedrības slāņu pārstāvjus, kuriem  tiešām izglītības joma Latvijā patiesi interesē. Paldies pasākuma organizētājiem: Kultūras ministrijai, Pasaules Brīvo latviešu apvienībai, Austrumeiropas politikas pētījumu centram. Personisks paldies  Saeimas deputātei, zinātniecei Vinetai Poriņai par atsūtīto uzaicinājumu,kuru izmantojām.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-09 21:27  |  Skatīts: 1536x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] |