Bijušās nodaļas lapa

 

Cieņu nopelna. Vai arī tās vienkārši nav.


  Diezgan daudzi ik pa laikam uztraucas par to ,ka politiski plaši zināmām personām cīnoties ar  veselības problēmām, aizejot viņsaulē, publiskajā telpā notiek cīņa ar  sasirgušo vai aizgājušo tā sauktajos interneta komentāros.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-09 19:11  |  Skatīts: 932x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Informācija tiem, kuri šobrīd vēl ir Hipotēku bankas klienti.Papildināts!


Kā zināms, Hipotēku bankas kredītportfeli Latvijas valdība ar dumju un nelietīgu „Vienotības" un tās ministru rīcību pārdota citām bankām- Swedbank un SEB. Process šobrīd tiek veidots tā, lai pašiem Hipotēku bankas klientiem viņu naudas ceļi un drošība ir maz zināma.
No neoficiāliem bet drošiem avotiem ir zināms, ka robežšķirtne katram savas naudas glābšanai ir 12.novembris! Tad Hipotēku bankas klienti būs kļuvuši par šaubīgāko un sliktāko banku Swedbank un SEB klientiem. Kāpēc šaubīgāko? Jo neskaitot jau bankrotējušās bankas vienīgi Swedbank bija tā, kura vairākas dienas 2011.gadā atteicās veikt savus pienākumus-izsniegt cilvēkiem viņu naudu! Vienkārši to neievietojot bankomātos. Dombrovskis un Vilks to pieļāva klusējot. Draugus jāglābj- tas saucas?

...
Komentāri (0)  |  2012-08-28 15:21  |  Skatīts: 1083x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Konference „Izglītība, kas vieno”, 2012. Gada 7.septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.30 Papildināts!


  Informāciju par šo konferenci saņēmām no  Saeimas deputātes Vinetas Poriņas kopā ar uzaicinājumu piedalīties un aicināt citus.

  

...
Komentāri (0)  |  2012-08-26 21:24  |  Skatīts: 1863x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Svētdien,19.augustā 11.:00 atklās piemiņas zīmi dzejniecei Zentai Liepai.


Svētdien,19.augustā 11:00 Neretā pie kādreizējās dzirnavu, tagad HES ēkas  tiks atklāta piemiņas plāksne dzejniecei Zentai Liepai.

...
Komentāri (0)  |  2012-08-16 17:34  |  Skatīts: 1244x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Izstāde, kas uzrunā un liek lepoties ar neretiešiem!


Svētdien 12.augustā Neretas kultūras nama mazajā zālītē tika atklāta izstāde,kura bija redzama vēl pirmdien ilgi pēc paredzētajiem diviem pēcpusdienā. Cilvēki nāca, skatījās un priecājās par novadnieku, Neretas luterāņu draudzes locekļu mākslinieciskajām izpausmēm.

 Varēja redzēt A.Laganovskas zīmuļa/ogles jauktā tehnikā veidotus zīmējumus, akvareļus, gleznas un apgleznotus akmeņus! Protams, ne lielus, bet mazas miniatūras uz maziem akmeņiem! Tas bija skaisti!

...
Komentāri (0)  |  2012-08-14 01:39  |  Skatīts: 1331x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Grāmatas "Mēs- neretieši"atvēršanas pasākums.


 

Pa kreisi-- ziedus saņem L.Ķuzāne,pa kreisi ar ziediem- otra grāmatas sastādītāja L.Ozoliņa, Pa labi: tuvplānā - L.Ozoliņa ar saņemtajiem ziediem, tālāk- L.Ķuzāne.
9.augustā 18:00 Neretas  kultūras namā  notika pasākums, kurā neretieši tika iepazīstināti ar grāmatas „Mēs-neretieši” tapšanu. Biezs izdevums ar gandrīz 400lappušu apjomu. Vajadzētu būt daudz informācijas. Tiesa, jau atvēršanas pasākumā  grāmatas teksta sastādītājas  Lūcija Ķuzāne un Lidija Ozoliņa teica, ka  iespējamas kļūdas , bet nekas nav  pilnīgs un gan jau pēc laika tapšot cita grāmata. Tiesa, tā nu gadījies, ka . tagad rakstot par tikko notikušo pasākumu,  uzreiz jau pamanīju kļūdu, kad 298.lpp Jurim Narogam un Aināram Bajinskim piedēvēta autorība svešam dzejolim. Rindas, kuras viņi runāja novadnieka Jāņa Kubiļa jubilejā, sacerēja toreizējā skolotāja Ruta Lormane(dzimusi Kļaviņa). Cilvēks, kurš tajā laikā bieži vien rakstīja dzejas rindas publiskiem konkrētām personām domātiem apsveikumiem. Par šādām kļūdām nav jāuztraucas, nav jāpārdzīvo, bet gan, precīzi zinot visu, kā

...
Komentāri (1)  |  2012-08-10 13:41  |  Skatīts: 1908x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tapusi un lasāma papīra un elektroniskā veidā VL jeb NA kārtējā avīzīte.


Avīzīte šoreiz  ir par iecerēto , paveikto, varas gaiteņos citu noraidīto.Raksta tie, kas reāli mēģinājuši darīt,  centušies tikai runāt, reālie darītāji. Katra paša ziņā izvērtēt to, ko paveikusi topošā  partiju apvienība.
Lasiet, ,pārdomājiet, izsakiet savu viedokli!

Šeit-saite uz avīzes elektronisko versiju:
https://www.tb.lv/tl_files/lejupieladei/NA-avize/2012-07-avize.pdf ...
Komentāri (2)  |  2012-08-01 23:11  |  Skatīts: 1044x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ap kādām vērtībām , mērķiem pulcēties un vienoties tiem, kuri grib brīvu Latviju?


Latvijā visu laiku   top jaunas organizācijas,   biedrības, cilvēki pulcējas, sakašķējas, pašķiras. Viss notiek.

Tikai ar to paveikto, ar rezultātiem ir trūcīgāk. Un tad neapmierinātie atkal dibina jaunas ,pareizās organizācijas, ar jauniem, tīriem cilvēkiem, kuri atkal kāpj  uz vecajiem grābekļiem- sastrīdas, sašķeļas, atkal dibina jaunās, pareizās organizācijas.

...
Komentāri (6)  |  2012-07-10 16:40  |  Skatīts: 1105x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tautas brīdinājums Vienotībai..Skarbi,bet laikam patiesi. Skarba folklora pret Vienotību,premjeru.


 Šodien karstuma mocīts kādu brīdi meklēju jaunu mājas lapas humora sadaļai. Šo to atradu, bet esot izvēlīgam ne viss škiet derīgs publicēšanai. Tad uzdūros tekstam,kurš likās interesants, bet -vai humora sadaļai? Savulaik Blaumaņa Tālavas taurētājs dziļos padomju laikos klīda citādos pārveidojumos( pat tādi kā koncertizpildījumi,bet ar mainītu tekstu) bet šādi.Tik skarbi, tieši, manuprāt, patiesi izteiktu domu tekstā,kurš lielā mērā saglabājis Blaumaņa ritmiku,noskaņu.Izņemot pašas dzejoļa beigas,kuras nav minorīgi svinīgas, bet  dzejisiki priecīgas. Ļoti atbilstoši šim laikam, tam,ko cilvēki gaida no mākslas,dzīves. .
Vispār- lasiet paši  un domājiet. Humors tas nav .Cīņā saukšana.noteikti. Par Latviju un pret valdību.. Ši kombuinācija politiķiem var likt padomāt. Kaut... varbūt domāts Godmanis,Kalvītis? Es gan redzu Dombrovski. Kā šodien man viens teica-ja šādi raksta -valstij nav nākotnes. Es  teikru-ar šādu premjeru un valdošo partiju,bet to var un vajag mainīt.
...
Komentāri (9)  |  2012-07-02 02:12  |  Skatīts: 2157x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ārlietās un starptautiskajās attiecībās Latvijai draugu vairs nav. Izzagt gribētāji ir gan.


„ASV stingri atbalsta restitūciju tiem, kuru īpašums tika konfiscēts - vai nu to izdarīja nacisti vai komunisti.”  Hilarija Klintone. https://www.leta.lv/home/important/C29A0AFE-3D78-46B9-94C4-DBD607C892A7/

 Tāds ir svarīgākais vēstījums, ko sadzirdēja Latvijas iedzīvotāji šodien. Iedzīvotāju sašutums ir pamatots. Jo līdzīgi  pārcilvēku grupu sludināšanas periodi bija tad, kad Staļina PSRS okupēja Latviju, kad otrs okupants _Hitlera Vācija padzina pirmo okupantu un valdīja līdzīgiem principiem ,tikai daudz eiropeiskāk, turpinājās ,atgriežoties pirmajam okupantam.

...
Komentāri (4)  |  2012-06-29 02:10  |  Skatīts: 1119x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] |