Bijušās nodaļas lapa

 

Tieslietu ministrs Gaidis.Bērziņš demisionē.


Tieslietu ministrs G.Bērziņš demisionē. Ne tādēļ, ka veiksmīgi  viss noris valdībā. Ne tādēļ, ka kaut ko tieši VL jeb NA vajadzīgu nevar izdarīt. Ne tādēļ, ka ministrs būtu mēģinājis apkrāpt valsti par gandrīz 9000(kā Vienotības biedrs Dzintars Zaķis).

  Demisionē tādēļ, ka viņam darbā ir negodīgs un zaglīgs priekšnieks-ministru prezidents V.Dombrovskis. priekšnieks, kurš savu personisko vai kādu citu interešu vadīts grib grupai ļaužu ,kuri ne tiesiski, ne juridiski nav mantinieki nekam no 1918.-1940.gada Latvijas , atdot par velti jeb uzdāvināt to, ko prasa. Tiesiski šie ļaudis ne uz ko pretendēt nevar, tad nu atliek ar skaļu rīkli pieprasīt. Tieslietu ministrs G.Bērziņš uzskata, ka tas nav tiesiski. Premjers Dombrovskis kaut kam kaut ko ir apsolījis un apstāties svešas mantas izdāļāšanā nevēlas.

...
Komentāri (2)  |  2012-06-22 17:50  |  Skatīts: 1289x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Līgo un Jāņu svētku norises vietas un atpūtas iespējas Neretas pusē.                   Neretā
: Dzirnavu saliņā 23.jūnijā 15:00 Jāņu ielīgošana kopā ar Neretas kultūras nama  pašdarbniekiem ,dramatisko kolektīvu, sieviešu vokālo ansambli, deju kolektīvu „Sēļi” Lietus laikā – kultūras namā.    23:00  balle Dzirnavu saliņā kopā ar grupu „Avārijas brigāde’ .ieeja-!lats(uz balli).

...
Komentāri (0)  |  2012-06-19 22:13  |  Skatīts: 1202x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zemessardzes kā lielākās NBS daļas attīstība- realitāte un vajadzības.


  Pēdējās dienās tviterī  uzsākta tāda diskusija ar aicinājumu stāties Zemessardzē. Doma pareiza,  partijas Visu Latvijai atbalstāma. Galvenais sauklis- vajag stāties ! Pareizi. Tomēr paskatīsimies situāciju no zemessardzes dibināšanas līdz mūsdienām-kur problēmas, kur vajag naudu, kur vajag apmācības.

...
Komentāri (0)  |  2012-06-15 21:34  |  Skatīts: 1544x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Necila tvitera ziņa. Vai pašreizējais ministru prezidents grauj tās valsts pamatus, kuru vada?


Šodien ap 16:02 Tviterī parādījās šāda ziņa no Jāņa Iesalnieka.: „Valdis Dombrovskis ar rīkojumu uzdevis tieslietu ministram Gaidim Bērziņam sagatavot likumprojektu par ebreju īpašumu restitūciju.

  Lietas, par kurām tauta sprieda jau vairakkārt, atkal sāk kustināt. To dara mūsu valsts ministru prezidents, bet nezinu vai pēc šāda rīkojuma es gribu šādu savas valsts vadītāju.

 Latvijā daudziem kaut kad kaut kas piederējis. Laiki mainījušies, īpašumi arī mainījušies, varas mainījušās .Tikai divi periodi ir tie, kad Latvijas iedzīvotāji paši lēma par savā valstī notiekošo- no valsts dibināšanas līdz 1940.gada jūnijam un tagad- kopš 1991.gada līdz šim laikam.

...
Komentāri (14)  |  2012-06-07 01:02  |  Skatīts: 2579x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Fiskālā disciplīna un ES. Vai šobrīd valsti finansiāli vada partija, kura spēj un grib atbildēt par saviem vārdiem?


  Tradicionāli mēs uzskatām, ka valsts, kas savas problēmas risina pati, ir neatkarīga. Tam nav vajadzīgi skaļi apliecinājumi, bet rīcība. Kā rīkojas šobrīd pie varas kopš 2002.gada esošā Vienotība? Ar izmisīgu vēlēšanos ratificēt ES fiskālās disciplīnas likumdošanu (likumprojektu „Par Līgumu par stabilitāti, koordināciju un pārvaldību ekonomiskajā un monetārajā savienībā” ) publiski pasaka- mēs, Vienotība, ar saviem pie varas grožiem esošiem cilvēciņiem –premjeru Dombrovski, Saeimas priekšsēdētāju S.Āboltiņu finansu ministru A.Vilku, deputātu J.Reiru(Saeimas budžeta un finansu(nodokļu) komisijas  vadītājs, kurus stutē neskaitāms daudzums citu pie varas esošu Vienotības ļautiņu, nemākam un nespējam vadīt neatkarīgu valsti.

...
Komentāri (7)  |  2012-06-03 00:04  |  Skatīts: 1708x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Piedāvājums Jāņu svētku organizētājiem! Šis ir mūsu sveiciens svētkos! Tagad- arī izrādes video!


    


https://youtu.be/3YoWFi4ge00 Lomās : māte- Agnese Jaunmaize, tēvs-  Juris Andersons, dēls-  Jānis Sarmis Bajinskis, ome- Zigfrīda Ozoliņa,opis-  Ģirts Ozoliņš, svētku organizators Jānis-  Kristaps Mļkevičs, režisors- Ainārs Bajinskis Ieraksts no 23.06.2012. Neretas kultūras nama.
2012-05-26 05:50  |  Skatīts: 1315x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Roberts Zīle- vai izslēgt šo politisko vājnieku no NA?


Šodien  „Dienā”, praktiski dažas dienas pēc tam, kad uzzinājām, ka senais Zīles cīņubiedrs Brencāns ticis „Pasažieru Vilciena” valdes amatā it kā no NA, it kā no TB/LNNK, pats Zīle sāk meklēt vājos posmus citā partijā- Visu Latvijai.  Pēc tam ,kad Brencāna sakarā radās daudzi jautājumi Zīlem par viņa iespējamā šmucīguma politikā turpināšanos, pats Roberts Zīle šobrīd par labāku uzskatīja nevis attaisnot savu sivēnisko rīcību, bet kā pats minēja savā paziņojumā par Brencāna iecelšanu- izlaist  smirdīgu dūmu mutuli, bet par Imantu Parādnieku.

...
Komentāri (7)  |  2012-05-25 19:20  |  Skatīts: 1392x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


VL jeb NA rosina atcelt radioklausīšanos nodevu. Papildināts.


Daudzi ir dzirdējuši par dubulto nodevu likšanu radio autortiesību sakarā- pašlaik maksā gan raidstacijas, gan komerciālie un  nekomerciālie klausītāji. .
Šajā jomā ir jaunumi.Loģiski, saprotami,lai problēmu atrisinātu.
Ņemot vērā domstarpības jautājumā par publiskā izpildījuma piemērošanu un sekojošajiem bargajiem sodiem par radio atskaņošanu  darbavietā, Nacionālā Apvienība (NA) ir iesniegusi priekšlikumus grozījumiem Autortiesību likumā, paredzot, ka radio programmu atskaņošana nav  uzskatāma par publisku izpildījumu, līdz ar to tā sauktā radio klausīšanās nodeva nebūtu jāmaksā.
Atbalstu šāda priekšlikuma tālākai virzībai apstiprinājušas arī pārējās valdības koalīcijas partijas- Vienotība un  Reformu  partija. Šāda infromācija ir no Nacinālās apvienības preses sekrtetāres Ievas Līnes.
...
Komentāri (4)  |  2012-05-24 23:50  |  Skatīts: 1419x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saeimu atlaist!? Ko VL biedriem, atbalstītājiem darīt tagad, pēc tam?


Šobrīd jau ir sākusies parakstu vākšana. Latvijas neatkarīgo arodbiedrību konfederācija (LNAK) ir sākusi parakstu vākšanu par 11.Saeimas atlaišanu, aģentūru LETA informēja LNAK padomes priekšsēdētājs Jānis Kuzins. Jā, šis Kuzins ir viens no tiem, kuri uzskatījuši par vajadzīgu pie Brīvības pieminekļa tautai sāpīgās un svarīgās dienās paust savu īpašo, atšķirīgo viedokli. To, kas nav īpaši latvisks.

Bet runājam par Saeimas atlaišanu. Vienā ziņā par to varētu priecāties- ja par krievvalodīgo naudu var atlaist šo Saeimu, kurā VL jeb NA pārstāvniecība

...
Komentāri (6)  |  2012-05-23 20:09  |  Skatīts: 1240x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] |