Bijušās nodaļas lapa

 

Par latu un valsts attīstību, pret eiro.


Cilvēkiem acīmredzami nav vienalga, kas notiek viņu maciņos. To rāda milzīgā aktivitāte par 4 VL (tiešām-ne TB ) deputātu neizlēmību eiro atbalstam. Argumentu un skaidru ieguvumu no eiro ieviešanas nav un tos nevar pateikt arī ne premjers, ne finansu ministrs, ne Latvijas Bankas vadība. Vismaz tādus, kuru nosaukšana skaidri pateiktu cilvēkiem- jums tas ir izdevīgi. Paši pieminētie valsts finansu vadītāji sabiedrības acīs ir ar ārkārtīgi zemu autoritāti, bez reāli parādāmiem sasniegumiem savā darbā. Nav iemesla uzticēties Dombrovska(publiski melos pieķertā,ko viņš nekad arī nav noliedzis),Vilka(Swedbank analītiķa,kura analīzes acīmredzot padarīja Swedbank par vienu no neveiksmīgākajām bankām) un Rimševica(kurš banku padarīja par primitīvu maiņas kantori) viedokļiem. Izskatās,ka personiskās intereses šajā eiro ieviešanā nosauktajiem ir. Es gan pieļauju domu, ka personisko interešu nav, bet ir reāla prāta mazspēja esošo valsts amatu pienākumu pildīšanā. Ja prāta pašiem nav, kādam jāklausa- SVF, ES vadībai u.t.t. Apmēram kā mazs bērns uzticas gudriem vecākiem. Tad gan jāatzīst,ka valsts galvenajos amatos sēž attīstības sākumā esošām zīdaiņu smadzenēm apveltītie. Tiesa, zīdaiņi ātri mācās,bet mūsu palīgskolu kandidāti ar augstākajām izglītībām nemācās, bet atvērtām mutēm skatās ES virzienā. Ja atceramies ,ka Jaunais Laiks pie varas kopš 2000.gada, tad viss valsts sabrukums ir viņu „ nopelns" .Uzticēties vēl vienai viņu gaišajai idejai?

...
Komentāri (0)  |  2012-12-03 19:13  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


4 deputāti pret eiro?


Internetā parādās ziņa, ka NA 5 deputāti( I.Laizāne, V.Poriņa, I.Parādnieks, J.Dombrava, un K.Krēsliņš) pārdomājot, vai atbalstīt eiro ieviešanu Latvijā pēc Briseles lācīša jeb ES Latvijas vietvalža V.Dombrovska plāniem. Tas esot izskanējis raidījumā „" Nekā personīga". Interneta ziņas komentāros atsauksmes visdažādākās-no nosodījuma par atgrūšanu no ES piena upēm ar ķīseļa krastiem līdz saukšanai par varoņiem, un vienīgajiem politikā, kas redz tautas jeb sabiedrības vēlmes. Tiesa, viens no pieciem-K.Krēsliņš savā Delfu raksta komentārā uzreiz no šāda varoņa goda atsakās un piekrīt būt par paklausīgu savienības pilsonu-šoreiz-ES.. Viņa teksts-zemāk 02.12.2012 20:29

...
Komentāri (2)  |  2012-12-03 05:41  |  Skatīts: 1287x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizliegt organizācijas? Kuras un kāpēc?


Drošības policija pret Gustava Celmiņa Centru un aizsargiem.
Valsts iekšējās Drošības iestāde ir paziņojusi,,ka centīsies aizliegt virsrakstā minētās organizācijas. Ko tas mums vēsta? Pirmkārt- līdz šim daudziem esošās pamatotās aizdomas par drošības iestādes nelojalitāti valsts pilsoņiem apstiprinās. Ko vērts ir kaut vai odiozā un darbībā sevi nekādi neparādijušā ģenerāļa Reinika tēls. Pēc tam , kad viņa vadītā iestāde vērsas pret nepārprotamiem Latvijas patriotiem, noķērkt vienu tautā mīlētu dziesmu publiskā pasākumā, cerot gūt sabiedrības mīlestību un cieņu? Vai tas nav naivuma un analItiskas domāšanas trūkuma piemērs ģenerāļa Reinika personā?

...
Komentāri (4)  |  2012-11-29 18:43  |  Skatīts: 1483x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Papildus nauda kino parāda latvju tautas kangarus.


Saeima esot starp frakcijām sadalījusi papildus 1miljonu naudu, kurai katras partijas pārstāvji varēja izvēlēties tērēšanas mērķi. NA izvēlējās sev atvēlētās summas iztērēt kino. Lai ekranizētu Jāņa Lejiņa senlatvijas romānu ‘Zīmogs sarkanā vaskā” un Aleksandra Grīna „Dvēseļu puteni”.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-19 02:30  |  Skatīts: 1110x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ķīļa problēma.


Visa Latvija (gandrīz) pret IZM ministru R.Ķīli. Augstskolas un studenti pieprasa ministra demisiju. Prasības bija zināmas agrāk, nekas pēdējās dienās nav mainījies. Kāpēc tieši tagad?
Izskatās, ka tiek mēģināts veidot kaut kādas citas proporcijas valdībā, varbūt Saeimā.
Galu galā situācija bezgala izdevīga RP nīdējiem, ļaujot to papostīt, reizē negraujot pašu valdību. Galu galā, par valsts budžetu tūlīt, tūlīt nobalsos, un tad varēs palūgt Ķīlim aiziet. No amata. Jo tauta tā pieprasa.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-15 18:48  |  Skatīts: 921x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


11.novembris Neretā. VIDEO!


Šogad pasākumi Neretā 11.novembrī sākās ar piemiņas zīmes atklāšanu Lāčplēša ordeņa kavalierim Augustam Aperjotam Neretas Ķesteru kapos.
  
Piemiņas vietu iesvētīja priesteris U.Cēsnieks. Runāja Neretas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Zālītis. Pie karoga- Neretas 513.vienības jaunsargi. Bet godasardzē- zemessargi A.Kuzņecova un Kl.Bajinskis no 55.ZS kājnieku bataljona  Īsi par A.Aperjota veikumu stāstīja Z.Ozoliņa,

...
Komentāri (0)  |  2012-11-12 14:34  |  Skatīts: 1595x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Jaunsardzei-20” pasākums Neretā.


Jaunsardzes jauniešu militāri patriotiskā kustība Neretas pusē aizsākās pirms 2000.gada, kad kā ZS(Zemessardzes) Aizkraukles 55.kājnieku bataljona ārštata instruktors darbojās zemessargs Anatolijs Siņicins. Nodarbības notika Neretas vidusskolas telpās. Apmācībā tika izmantotas arī Anatolija Siņicina sambo cīņas zinātāja prasmes. Visa darbība balstījās uz tajā laikā iespējamo bataljona atbalstu un tehniskajām iespējām, instruktora zināšanām, spēju atlicināt laiku šīm nodarbībām.
  Nākamais posms jaunsardzes darbā-ar 2000.gadu, kad nodarbības sākumā vadīja Ainārs Bajinskis un Jānis Trainis. Laika gaitā par instruktoru palika tikai pirmais.  Šajā laikā gan ar padomu, gan praktiski organizatoriski Jaunsardzei palīdzēja ilggadīgais tā laika 55.bataljona 3.rotas komandieris virsseržants Māris Cišeiko. Šajā posmā instruktori kopā ar jauniešiem izdzīvoja un pārdzīvoja dažādus posmus- darbību Zemessardzes jauniešu organizācijas sastāvā, tad kā skolas pulciņš ,kuram pat nebija tiesību iepriekš Jaunsardzē uzņemtos un apmācību turpinošos saukt oficiāli par jaunsargiem, bet ar 2008.gada rudeni, pateicoties Jaunsardzes entuziasta, Pļaviņu jaunsargu instruktora, virsleitnanta Imanta Kravaļa iniciatīvai, darbību nepārtraukušie pa visu pagājušo laiku jaunsargi tika atkal oficiāli uzņemti Jaunsardzē. Neretā atkal oficiāli ir jaunsargi! Tad- kā Pļaviņu 510. vienības divas grupas. Pēc gada jaunsargu grupa atkal izveidojas arī Mazzalvē, kur arī ir senas Jaunsardzes tradīcijas, kuras  viens no pirmajiem  bijušā Aizkraukles rajona pusē savulaik kopa virsseržants Valērijs Vectirāns( kā ZS 55.bataljona ārštata jaunsargu instruktors).2009.gada rudenī Neretas un Mazzalves jaunsargi top par daļu no 513.jaunsargu vienības, jo instruktors uzņemas vadīt jaunsargus arī Vecumniekos un Misā. Šķiet tikai augt spējīgo jaunsargu kustību 2010.gada sākumā apturēja ekonomiskā krīze, kas daudzviet lika izzust jaunsargu apmācību vietām, tomēr, neskatoties uz grūtībām, nemitīgām reformām, Neretas un Mazzalves jaunsargi darbojās.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-10 20:17  |  Skatīts: 2206x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cimdu grāmata.


                                                 
Grāmata „Latvieša cimdi" ir krāšņs un unikāls izdevums, jo tā pievēršas etnogrāfisko cimdu tēmai, pētot muzejos pieejamos materiālus, kuri līdz šim nav plaši publicēti. Grāmatā iekļauti cimdu attēli un to precīzi tehniskie zīmējumiem no dažādie Latvijas novadiem. Tā aicina ielūkoties latviešu etnogrāfisko cimdu fondos, kuri mūsdienās glabājas muzeju atvilknēs, un izbaudīt krāsu un rakstu košumu. Grāmata paredzēta gan kā Latviju un tās kultūrvēsturisko vērtību reprezentējošs izdevums, gan kā izaicinājums un praktisks padomdevējs tiem, kas ada vai interesējas par latviešu etnogrāfiju. Cimdu daudzkrāsaino materiālu lieliski papildina fotogrāfijas ar latviešu ziemas tautastērpiem.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-07 19:04  |  Skatīts: 6090x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Skaisti soļot un labi izskatīties. Ierindas skate Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.


Šī gada 26.oktobrī, sagaidot novembrī tuvojošos valsts svētkus, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā notika pēc ilgiem gadiem ierindas skate. Jau septembra sākumā Neretas 513.jaunsargu vienības instruktora Klāva Bajinska vadībā izveidoja ierindas demonstrējumu programmu katrai klašu grupai.  Vecākiem skolēniem uzdevums bija grūtāks. Vajadzēja diviem no katras klases individuālās iemaņas parādīt. Tad nu no septembra līdz šai oktobra dienai

...
Komentāri (0)  |  2012-10-27 16:53  |  Skatīts: 1945x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šiškins- eiro- arests. Kurš nākamais? Papildināts.


  Šodien  internetā parādījās ziņa, ka arestēts „Gustava Celmiņa centra” vadītājs Igors Šiškins. Drošības policija esot bijusi modra. Ļaudis baumo ,ka arestēts par nelegāliem ieročiem un vēlmi iegādāties sprāgstvielas. Apsūdzības izklausās galīgi absurdas, jo, zinot iepriekšējo tiesas

...
Komentāri (4)  |  2012-10-26 07:09  |  Skatīts: 1741x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] [7] [8] |