Bijušās nodaļas lapa

 

4 deputāti pret eiro?


Internetā parādās ziņa, ka NA 5 deputāti( I.Laizāne, V.Poriņa, I.Parādnieks, J.Dombrava, un K.Krēsliņš) pārdomājot, vai atbalstīt eiro ieviešanu Latvijā pēc Briseles lācīša jeb ES Latvijas vietvalža V.Dombrovska plāniem. Tas esot izskanējis raidījumā „" Nekā personīga". Interneta ziņas komentāros atsauksmes visdažādākās-no nosodījuma par atgrūšanu no ES piena upēm ar ķīseļa krastiem līdz saukšanai par varoņiem, un vienīgajiem politikā, kas redz tautas jeb sabiedrības vēlmes. Tiesa, viens no pieciem-K.Krēsliņš savā Delfu raksta komentārā uzreiz no šāda varoņa goda atsakās un piekrīt būt par paklausīgu savienības pilsonu-šoreiz-ES.. Viņa teksts-zemāk 02.12.2012 20:29

...
Komentāri (2)  |  2012-12-03 05:41  |  Skatīts: 1287x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizliegt organizācijas? Kuras un kāpēc?


Drošības policija pret Gustava Celmiņa Centru un aizsargiem.
Valsts iekšējās Drošības iestāde ir paziņojusi,,ka centīsies aizliegt virsrakstā minētās organizācijas. Ko tas mums vēsta? Pirmkārt- līdz šim daudziem esošās pamatotās aizdomas par drošības iestādes nelojalitāti valsts pilsoņiem apstiprinās. Ko vērts ir kaut vai odiozā un darbībā sevi nekādi neparādijušā ģenerāļa Reinika tēls. Pēc tam , kad viņa vadītā iestāde vērsas pret nepārprotamiem Latvijas patriotiem, noķērkt vienu tautā mīlētu dziesmu publiskā pasākumā, cerot gūt sabiedrības mīlestību un cieņu? Vai tas nav naivuma un analItiskas domāšanas trūkuma piemērs ģenerāļa Reinika personā?

...
Komentāri (4)  |  2012-11-29 18:43  |  Skatīts: 1483x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Papildus nauda kino parāda latvju tautas kangarus.


Saeima esot starp frakcijām sadalījusi papildus 1miljonu naudu, kurai katras partijas pārstāvji varēja izvēlēties tērēšanas mērķi. NA izvēlējās sev atvēlētās summas iztērēt kino. Lai ekranizētu Jāņa Lejiņa senlatvijas romānu ‘Zīmogs sarkanā vaskā” un Aleksandra Grīna „Dvēseļu puteni”.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-19 02:30  |  Skatīts: 1110x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ķīļa problēma.


Visa Latvija (gandrīz) pret IZM ministru R.Ķīli. Augstskolas un studenti pieprasa ministra demisiju. Prasības bija zināmas agrāk, nekas pēdējās dienās nav mainījies. Kāpēc tieši tagad?
Izskatās, ka tiek mēģināts veidot kaut kādas citas proporcijas valdībā, varbūt Saeimā.
Galu galā situācija bezgala izdevīga RP nīdējiem, ļaujot to papostīt, reizē negraujot pašu valdību. Galu galā, par valsts budžetu tūlīt, tūlīt nobalsos, un tad varēs palūgt Ķīlim aiziet. No amata. Jo tauta tā pieprasa.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-15 18:48  |  Skatīts: 921x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cimdu grāmata.


                                                 
Grāmata „Latvieša cimdi" ir krāšņs un unikāls izdevums, jo tā pievēršas etnogrāfisko cimdu tēmai, pētot muzejos pieejamos materiālus, kuri līdz šim nav plaši publicēti. Grāmatā iekļauti cimdu attēli un to precīzi tehniskie zīmējumiem no dažādie Latvijas novadiem. Tā aicina ielūkoties latviešu etnogrāfisko cimdu fondos, kuri mūsdienās glabājas muzeju atvilknēs, un izbaudīt krāsu un rakstu košumu. Grāmata paredzēta gan kā Latviju un tās kultūrvēsturisko vērtību reprezentējošs izdevums, gan kā izaicinājums un praktisks padomdevējs tiem, kas ada vai interesējas par latviešu etnogrāfiju. Cimdu daudzkrāsaino materiālu lieliski papildina fotogrāfijas ar latviešu ziemas tautastērpiem.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-07 19:04  |  Skatīts: 6090x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šiškins- eiro- arests. Kurš nākamais? Papildināts.


  Šodien  internetā parādījās ziņa, ka arestēts „Gustava Celmiņa centra” vadītājs Igors Šiškins. Drošības policija esot bijusi modra. Ļaudis baumo ,ka arestēts par nelegāliem ieročiem un vēlmi iegādāties sprāgstvielas. Apsūdzības izklausās galīgi absurdas, jo, zinot iepriekšējo tiesas

...
Komentāri (4)  |  2012-10-26 07:09  |  Skatīts: 1741x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Datu nesēju nodoklis. NA ministrija var lemt loģiski.


Šobrīd  sabiedrību atkal sakustinājušas runas par datu nesēju nodokli, par to, ka tas palīdzēšot autoriem.  Ņemto vērā, ka  VL Neretas nodaļas pārstāvjiem ir nelieli  kontakti radošo cilvēki vidū, tad :

...
Komentāri (3)  |  2012-10-16 03:06  |  Skatīts: 1122x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kuzins 18.oktobrī vāks parakstus 11.Saeomas atsaukšanai. Parakstīsim un nemaksāsim!


  Ievēlētā Saeima īsti tautas mīlēta nav. Ja premjeram un otras valdībā vairāk pārstāvētas partijas vadītājam labu nevēl, bet saslimstot vēl kapu kalniņu, tas par kaut ko liecina. Par mīlestību un cieņu noteikti nē.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-14 20:57  |  Skatīts: 906x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kanādas tante dusmojas! Trīciet bailēs latvieši! Varbūt nevajag?


Pašreizējais prezidents izdomājis, ka kaut kas jāmaina eksprezidentu garantijās. Vajagot vairāk naudas. Var nedot tik lielas  un greznas mašīnas. Var negarantēt dzīvokli. Viss pareizi, jo citādi tautai iespaids, ka mums par prezidentiem ieceļ Rīgas patiltes bezpajumtniekus, kuri pirms prezidentūras dzīvojuši zem  tilta, ūdeni mazgāšanās reizēm redzējuši tikai  vasarā, bet ziemā tad, kad labs cilvēks, zemledus makšķernieks, izurbis āliņģi. Lai degungalu var samērcēt. Tad nu lai mūsu bezpajumtnieki , kas tapuši par valsts prezidentiem, zaudējot dzīvošanu Rīgas pilī

...
Komentāri (0)  |  2012-10-12 23:55  |  Skatīts: 980x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūsu Kirhenšteins Nr.2 Valdis Dombrovskis tēmē uz ES amatu.


  Tas nav nekas jauns. Sen dzirdētas ziņas, ka Dombrovskim varētu tikt kāds Eiropas amats. Kamēr par to ,lai aizpildītu patukšo ziņu daļu  pačaloja kāds ārzemju mēdītājs, mums tam īsti ticēt nebija iemesla, kaut varējām cerēt, ka Latvija atbrīvosies no tā strutojošā  augoņa valsts vadībā.

...
Komentāri (0)  |  2012-10-11 18:02  |  Skatīts: 980x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] [6] [7] |