Bijušās nodaļas lapa

 

14.04. Māmuļā jeb zīmju diena. Citiem vārdiem-delegāta piezīmes.


  Sestdien 14. aprīlī Latviešu biedrības namā notika VL un TBLNNK kongresi ,kā arī kopējā abu partiju konference. Kā delegātam pārstāvot VL, tēvzemiešu kongresu ,protams, neredzēju.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-15 22:23  |  Skatīts: 1169x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lielajā talkā strādāsim ne tikai sev, bet arī citiem! Tiem, kuri peld, lido, rāpo.


Jau ceturto gadu pēc kārtas  Latvijā norisināsies Lielā Talka, šogad 21. aprīlī un akcents tajā šoreiz uz mazo upju sakopšanu. Talkas mērķis būs atbrīvot upes no atkritumiem, sakritušajiem kokiem un padarīt tās izbraucamas laivotājiem.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-12 05:01  |  Skatīts: 1248x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gaidot un gatavojoties 14.aprīļa VL , kā arī TB/LNNK kongresiem, NA konferencei.


Būtībā paredzētie pasākumi ir esošās pagaidām nepabeigtās partiju apvienošanās juridiski nepieciešamu formalitāšu pagājšvasaras darbību atkārtojums bez reāla noslēguma.  No abām partijām, spriežot no dzirdētā, tiks izvirzīti  līdzšinējie partiju valžu sastāvi, un katra partija deleģēs savu daļu nacionālās apvienības kopējā valdē. Šķiet, nekas neparedzams

...
Komentāri (0)  |  2012-04-10 01:01  |  Skatīts: 1579x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Priecīgas visiem Lieldienas!


 Latviskajās senajās tradīcijās Lieldienas vajadzēja svinēt tad, kad diena un nakts kļuvusi viena garuma, kad gaisma uzveic tumsu, Šogad tas bija 20.martā. Saskaņā ar tautas tradīciju to varēja svinēt 3 dienas. Līdz viduslaikiem gan to darīja veselu nedēļu, tad ierobežojuši līdz 3 dienām.     Ai, bagāti Lieldiensvētki,
                           Lieli olu gribētāji: 
                           Trīs dieniņas, trīs naksniņas

...
Komentāri (0)  |  2012-04-05 19:51  |  Skatīts: 1143x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jaunākais par Hipotēku bankas privatizāciju .Lielais noslēpums –kas sāka?


Šo piektdien jau ir notikusi Finansu ministrijas un LHZB pārstāvju tikšanās ar  tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk mūsu īpašuma izplenderēšana (sīkāk- raksts šeit - Kāda ir maksimālā summa, par kādu valdības vadītājs drīkst mēģināt mūs apzagt… nesodīts?  14.03.2012).

...
Komentāri (1)  |  2012-04-01 00:50  |  Skatīts: 1837x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atskaņas no Neretas novada grāmatu svētkiem Sproģos.


 Š.g. 30.martā Neretas novada Sproģos notika Grāmatu svētki. Programma bija plaša, bet visvairāk interesēja sākumdaļā paredzētā diskusija „ Vides aizsardzība. Dzīve pēc novadu apvienošanas”.

...
Komentāri (0)  |  2012-03-31 18:56  |  Skatīts: 1204x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No kā mūs nosargāt ar izmaiņām referenduma likumdošanā grib Vienotība?


   Kā par brīnumu VL jeb NA koalīcijas partneri Vienotība pirmsreferenduma gaisotnē bija ļoti latviski. Daži pat smēja ,ka tradicionālie nacionāļi netiek līdzi latviskumā. Ļoti sakoordinēta šķita   Lindermana un Vienotības darbība.  Nacionālā apvienība gandrīz tikai spēja piebalsot.

...
Komentāri (0)  |  2012-03-27 04:19  |  Skatīts: 1104x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


25.marta atceres pasākums Neretā 14:00


Pasākuma norises vieta katru gadu zināmā-pie skulptūras "Sāga". Svētdien 25.martā. .Skulptūras novietojums savulaik izvēlēts simboliski ,jo  tēls novietots  netālu no izvešanu laika pagastmājas.Tur no mājām saveda izsūtāmos,lai tālāk vestu uz austrumu pusi...
Komentāri (0)  |  2012-03-25 05:50  |  Skatīts: 1129x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Nacionālais pasūtījums kultūrā. Kas tas par zvēru? Mūsu izpratne.


 Kultūrvidē par nacionālo pasūtījumu sāka runāt pēc vienas jaunākās Latvijā ražotas filmas iznākšanas uz ekrāna. Šo tematu aktīvāk sāka apspriest pēc otras Latvijā par valsts naudu  uzņemtās filmas iznākšanas ,kura sliktākajās padomju tradīcijās pat netika ieskaņota latviski. Atcerēsimies, ka pat A.Brenča ”Ilgo ceļu kāpās”, kas bija Centrālās televīzijas pasūtījums padomju gados ,tomēr ieskaņoja arī latviski.

...
Komentāri (0)  |  2012-03-24 16:27  |  Skatīts: 1298x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Variants VL jeb Nacionālās Apvienības jaunajam logo jeb emblēmai.Latviski- piederības zīmei.Papildināts2.04.2012.


Jaunās piederības zīmes ideja. Būtībā vienkārša- apvieno divu iepriekšējo organizāciju emblēmas, vēsturiski jaunākajai daļēji  aizsedzot vecāko. Vispirms TB/LNNK logo(sagriezts citādi nekā oriģināli, lai vairāk no tā redzētu),kuru daļēji nosedz VL logo.  Neieliku burtus- kaut arī uzskatu, ka jaunajai organizācijai jānes „Visu Latvijai” vārds, jo pilnīgāk un skaidrāk izsaka-vismaz šobrīd to, kurp virzās organizācija. Vieglāk arī būs ļaudis vienot, jo nacionāļa vārdu apvienības vecākās partijas bijušie un dažs esošais ir diezgan bezatbildīgi lietojuši. Jālieto būtu svaigākais un zināmākais nosaukums. Iespējams, ka palielinot apakšējo rombu, arī apakšējais simbols būtu labāk saprotams. Izvēli-kuru augšā un kuru apakšā, noteica mana partijas piederība un simbolu jeb zīmju zinātāju atzinums par to, ka Jumis ir ļoti enerģētiski spēcīgs, un tāpēc paturams.

...
Komentāri (0)  |  2012-03-21 06:14  |  Skatīts: 2500x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] |