Bijušās nodaļas lapa

 

NA videoskaidrojums demogrāfijas atbalstam.


NAv daudz ko runāt, noskatieties, un domājiet- vai tautabez bērniem var eksistēt. Daži politiķi kā Valdis Dombrovskis un Andris Vilks var. Viņi šobrīd ir tautas nokaltušais zars. NAv jāseko viņu piemēram ,lai izzustu ne tikai Dombrovsku un Vilku dzimta, bet arī latviešu tauta.
Video šeit: 
...
Komentāri (0)  |  2012-10-09 20:16  |  Skatīts: 920x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cīņa par savu valsti un brīvu, neatkarīgu ekonomiku, savu valūtu sākusies


Atskan dažādi valdības vīru paziņojumi par to, ka Latvijai vajag ciešāk iekrist ES skavās( es teiktu- važās). To saka tie paši, kuri iestājoties solīja, ka Latvijā būs kā vecajās ES valstīs. Mūsu iedzīvotāju daļai jau tagad ekonomiski tas tiešām ir. Pāris simtiem augstāko amatvīru  un tai iedzīvotāju daļai, kuri šo labklājību sameklēja, aizbraucot uz Vāciju, Īriju, Angliju.

...
Komentāri (6)  |  2012-09-24 03:16  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Labvēļi piedāvā VL jeb NA reformu partijas ministru vietas.


Pēdējā laikā īpaši aktivizējušies esošās valdības koalīcijas šūpotāji. Man jau arī šī  koalīcija esošajā varas sadalījumā nepatīk.  Šobrīd notiek intensīvs uzbrukums Reformu partijai jeb zatleriešiem.

 

...
Komentāri (4)  |  2012-09-13 17:24  |  Skatīts: 1037x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bauskā 14.septembrī tiks atklāts piemineklis Bauskas aizstāvjiem pret otrreizējo padomju okupāciju 1944.gadā.


  Cīņas par šo skaisto Zemgales pilsētu ilga no 28.jūlija līdz 14.septembrim, un tajās piedalījās ievērojams skaits latviešu karavīru – leģionāri no veselības un apmācību rotām, 23., 319. un 322. policijas bataljonu kareivji, kā arī jauni puiši un iesirmi vīri no Bauskas atsevišķā bataljona. Tas bija unikāls gadījums Latvijas vēsturē, kad frontei tuvojoties toreizējais Bauskas apriņķa priekšnieks Jānis Uļuks nevis steidzās evakuēties, bet gan uzaicināja vietējos vīrus ņemt šautenes rokās un pašiem aizsargāt savu pilsētu. Tādejādi no policistiem, aizsargiem un citiem brīvprātīgajiem tika izveidots aptuveni 300 vīru liels bataljons J.Uļuka vadībā. Bauskas brīvprātīgo bruņojums bija pavājš (trūka automātisko ieroču), taču Tēvzemes mīlestība un apziņa par savas dzimtās sētas aizsargāšanu šiem vīriem un pavisam jauniem puišiem deva morāla pārākuma sajūtu pār skaitliski pārāko un labāk apbruņoto ienaidnieku. Pateicotiesšai vienībai, no Lietuvas puses uzbrūkošās sarkanarmiešu vienības tika apturētas Bauskas pievārtē, neļaujot tām pārcelties pār Mūsu un Lielupi un doties tālāk Rīgas virzienā. Tobrīd pie Bauskas nebija vācu vienību, kas spētu apturēt uzbrucējus, to izdarīja latvieši. Pašaizliedzīgie Bauskas aizstāvji ļāva nostabilizēt fronti, un vēlāk jau kopā ar citām latviešu un vācu vienībām piedalījās visās kaujās savas pilsētas pievārtē. Tikai 14.septembrī, pēc ilgas artilērijas viesuļuguns un aviācijas uzlidojumiem, skaitliski daudzkārt pārākajam pretiniekam izdevās salauzt Bauskas aizstāvju pretestību un ieņemt izpostīto pilsētu.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-13 00:27  |  Skatīts: 1666x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pārdomas pēc konferences „Izglītība, kas vieno.”


Paldies organizatoriem, jo arī Neretas puses pārstāvjus aicināja būt, klausīties, uzzināt. Interesanti bija redzēt arī to sabiedrības slāņu pārstāvjus, kuriem  tiešām izglītības joma Latvijā patiesi interesē. Paldies pasākuma organizētājiem: Kultūras ministrijai, Pasaules Brīvo latviešu apvienībai, Austrumeiropas politikas pētījumu centram. Personisks paldies  Saeimas deputātei, zinātniecei Vinetai Poriņai par atsūtīto uzaicinājumu,kuru izmantojām.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-09 21:27  |  Skatīts: 1536x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Cieņu nopelna. Vai arī tās vienkārši nav.


  Diezgan daudzi ik pa laikam uztraucas par to ,ka politiski plaši zināmām personām cīnoties ar  veselības problēmām, aizejot viņsaulē, publiskajā telpā notiek cīņa ar  sasirgušo vai aizgājušo tā sauktajos interneta komentāros.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-09 19:11  |  Skatīts: 932x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Informācija tiem, kuri šobrīd vēl ir Hipotēku bankas klienti.Papildināts!


Kā zināms, Hipotēku bankas kredītportfeli Latvijas valdība ar dumju un nelietīgu „Vienotības" un tās ministru rīcību pārdota citām bankām- Swedbank un SEB. Process šobrīd tiek veidots tā, lai pašiem Hipotēku bankas klientiem viņu naudas ceļi un drošība ir maz zināma.
No neoficiāliem bet drošiem avotiem ir zināms, ka robežšķirtne katram savas naudas glābšanai ir 12.novembris! Tad Hipotēku bankas klienti būs kļuvuši par šaubīgāko un sliktāko banku Swedbank un SEB klientiem. Kāpēc šaubīgāko? Jo neskaitot jau bankrotējušās bankas vienīgi Swedbank bija tā, kura vairākas dienas 2011.gadā atteicās veikt savus pienākumus-izsniegt cilvēkiem viņu naudu! Vienkārši to neievietojot bankomātos. Dombrovskis un Vilks to pieļāva klusējot. Draugus jāglābj- tas saucas?

...
Komentāri (0)  |  2012-08-28 15:21  |  Skatīts: 1083x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Konference „Izglītība, kas vieno”, 2012. Gada 7.septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.30 Papildināts!


  Informāciju par šo konferenci saņēmām no  Saeimas deputātes Vinetas Poriņas kopā ar uzaicinājumu piedalīties un aicināt citus.

  

...
Komentāri (0)  |  2012-08-26 21:24  |  Skatīts: 1863x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Tapusi un lasāma papīra un elektroniskā veidā VL jeb NA kārtējā avīzīte.


Avīzīte šoreiz  ir par iecerēto , paveikto, varas gaiteņos citu noraidīto.Raksta tie, kas reāli mēģinājuši darīt,  centušies tikai runāt, reālie darītāji. Katra paša ziņā izvērtēt to, ko paveikusi topošā  partiju apvienība.
Lasiet, ,pārdomājiet, izsakiet savu viedokli!

Šeit-saite uz avīzes elektronisko versiju:
https://www.tb.lv/tl_files/lejupieladei/NA-avize/2012-07-avize.pdf ...
Komentāri (2)  |  2012-08-01 23:11  |  Skatīts: 1044x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Ap kādām vērtībām , mērķiem pulcēties un vienoties tiem, kuri grib brīvu Latviju?


Latvijā visu laiku   top jaunas organizācijas,   biedrības, cilvēki pulcējas, sakašķējas, pašķiras. Viss notiek.

Tikai ar to paveikto, ar rezultātiem ir trūcīgāk. Un tad neapmierinātie atkal dibina jaunas ,pareizās organizācijas, ar jauniem, tīriem cilvēkiem, kuri atkal kāpj  uz vecajiem grābekļiem- sastrīdas, sašķeļas, atkal dibina jaunās, pareizās organizācijas.

...
Komentāri (6)  |  2012-07-10 16:40  |  Skatīts: 1105x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] |