Bijušās nodaļas lapa

 

VL jeb NA rosina atcelt radioklausīšanos nodevu. Papildināts.


Daudzi ir dzirdējuši par dubulto nodevu likšanu radio autortiesību sakarā- pašlaik maksā gan raidstacijas, gan komerciālie un  nekomerciālie klausītāji. .
Šajā jomā ir jaunumi.Loģiski, saprotami,lai problēmu atrisinātu.
Ņemot vērā domstarpības jautājumā par publiskā izpildījuma piemērošanu un sekojošajiem bargajiem sodiem par radio atskaņošanu  darbavietā, Nacionālā Apvienība (NA) ir iesniegusi priekšlikumus grozījumiem Autortiesību likumā, paredzot, ka radio programmu atskaņošana nav  uzskatāma par publisku izpildījumu, līdz ar to tā sauktā radio klausīšanās nodeva nebūtu jāmaksā.
Atbalstu šāda priekšlikuma tālākai virzībai apstiprinājušas arī pārējās valdības koalīcijas partijas- Vienotība un  Reformu  partija. Šāda infromācija ir no Nacinālās apvienības preses sekrtetāres Ievas Līnes.
...
Komentāri (4)  |  2012-05-24 23:50  |  Skatīts: 1419x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saeimu atlaist!? Ko VL biedriem, atbalstītājiem darīt tagad, pēc tam?


Šobrīd jau ir sākusies parakstu vākšana. Latvijas neatkarīgo arodbiedrību konfederācija (LNAK) ir sākusi parakstu vākšanu par 11.Saeimas atlaišanu, aģentūru LETA informēja LNAK padomes priekšsēdētājs Jānis Kuzins. Jā, šis Kuzins ir viens no tiem, kuri uzskatījuši par vajadzīgu pie Brīvības pieminekļa tautai sāpīgās un svarīgās dienās paust savu īpašo, atšķirīgo viedokli. To, kas nav īpaši latvisks.

Bet runājam par Saeimas atlaišanu. Vienā ziņā par to varētu priecāties- ja par krievvalodīgo naudu var atlaist šo Saeimu, kurā VL jeb NA pārstāvniecība

...
Komentāri (6)  |  2012-05-23 20:09  |  Skatīts: 1240x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Priecīgu Mātes dienu!Novij man, māmuliņa,         
Visu puķu vainadziņu!
Liec manā galviņā
Visu gudru padomiņu!

 
Bērziņ, tavu kuplumiņu,
Līdz pašai zemītei!
Māmiņ, tavu labumiņu,
Līdz mūžiņa galiņam!     

Mātes kā dievību  kults latviešu folklorā.

...
Komentāri (0)  |  2012-05-13 21:42  |  Skatīts: 1645x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Stratēģija,ko nesaprata ministre. Vai tur ir ko saprast? Kur ķēdīte- valsts nauda-literārs darbs latviešu kultūrai,lasītājam?


Turpinot vērot notikumus ap Kultūras ministriju, pēc ilgstošiem lūgumiem  parādījies  slavenais, noslēpumainais dokuments- „Literatūras un grāmatniecības nozares stratēģija valsts politikas īstenošanai un valsts budžeta plānošanai 2012-2014.gadam. Projekts”- stratēģijas projekts, kuru veidojuši literāti paši, viņiem pietuvinātie  un divi ministrijas ierēdņi. Vispirms jānosauc šī garadarba autori:

...
Komentāri (0)  |  2012-05-10 18:09  |  Skatīts: 1352x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Daļa rakstnieku pret kultūras ministri. Kas tiek solīts mums- lasītājiem?


  Ilgstoši sekojot notikumiem latviešu literatūras laukā,pamanīju,ka pēdējā laikā atkal publiski parādījās daļas rakstniecības neapmierinātība. Vairākos tekstos, kuri gan izskatās nākuši no viena avota, tikai tiražēti internetā un citā publiskā informācijas vidē spilgti redzama vienas daļas autoru un pietuvināto ļaužu neapmierinātība ar kultūras ministri:

...
Komentāri (10)  |  2012-05-04 03:56  |  Skatīts: 1710x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēl viens mēģinājums glābt mūsu visu īpašumu-Hipotēku banku pirms Dombrovska pazušanas ES amatu labirintos.


Šodien, 27.aprīlī trīs biedrības (”Antiglobālisti”, ”LATAV” un ”Gustava Celmiņa Centrs”) iesniedza iesniegumu Ministru Kabinetam un Finanšu Ministrijai. Iesniegumā izteikta vēlme nopirkt V A/S ”Hipotēku un Zemes banku”. Kāpēc nopirkt? Tāpēc, ka Valsts amatpersonas pilnībā ignorējot tautas vēlmes, tiesības un intereses grib šo valsts (t.i. – visas tautas !) banku pārdot vai nu tās konkurentiem, vai arī kādiem citiem ārvalstu investoriem. Rezultātā visi Latvijas iedzīvotāji, uzņēmēji, pašvaldības un pensionāri būs spiesti turēt savu naudu svešinieku rokās, nevis paši savā bankā. Kā šīs bankas strādā, kā bankrotē un kā paverdzina Latvijas iedzīvotājus, mēs visi ļoti labi redzam visu šo 20 gadu garumā.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-28 02:50  |  Skatīts: 1246x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai iesim pie Pārdaugavas staba dzert šņabi no 200gramu glāzēm kopā ar Kārli Krēsliņu 9.maijā?


   Noliekta mugura, padevīgs skatiens, iztapība… vai tās turpmāk būs personiskās īpašības, kuras nepieciešamas, lai VL jeb Nacionālā Apvienībā kandidētu nesen vēl (iepriekšējās vēlēšanās) citus politiskus spēkus pārstāvoši hameleoni? Šādas domas radās noklausoties pagaidām vēl VL jeb NA Saeimas frakciju pārstāvošā Kārļa Krēsliņa interviju krievu  telekanālā PRO100TV::

...
Komentāri (4)  |  2012-04-27 16:51  |  Skatīts: 1309x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Valsts eksprezidents Latvijā-uzturams ubags vai cieņas pilnas atzinības saņēmējs?


Šobrīd dažu rakstu ietekmē sabiedrībā sākusies neformāla diskusija par Latvijas valsts eksprezidentu sociālajām garantijām. Par to, vai vajadzīgas tik dārgas automašīnas, dzīvokļi, apsardze. Šī sabiedrības diskusija no komentāru sadaļas pie eksprezidentu auto aprakstošiem tekstiem pārtapusi jau dažu politiķu , politologu un ,protams, Vairas Vīķes-Freibergas „viedajos”  tekstos veselu rakstu veidā:

https://www.diena.lv/latvija/viedokli/ameriks-tas-ir-valsts-gods-un-pienakums-13943613

...
Komentāri (7)  |  2012-04-26 15:02  |  Skatīts: 1880x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Rīga ir puse Latvijas.Arī ja nav Nereta. Par latviskumu partijās.


Tuvojas 2013.gada pašvaldību vēlēšanas. Ilgstoši pie varas bijušos paslavēt nav par ko. Ja vienīgi –par viņu personisko  ienākumu saglabāšanu un vairošanu. Valsts un iedzīvotāju intereses-par tām var neatcerēties.

 Presē parādās ziņojumi par " latviskas koalīcijas” tapšanu Rīgā. Šķiet, kas gan Neretai kopīgs ar Latvijas ūdensgalvu? Tomēr, tomēr. Daži no mūsējiem tur studē, viens strādā, viens ziemās dzīvo. Nav tā , ka galīgi nekas neinteresē.

...
Komentāri (4)  |  2012-04-20 19:58  |  Skatīts: 1705x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saraksts ar NA nodaļu talkošanas vietām Lielajā talkā 21.aprīlī


Rīgas nodaļa

Brīvdabas muzejā plkst.10:00; pulcēšanās pie Rietumu vārtiem (Atbildīgā – Marta Kive: 28783347, kiiwe@inbox.lv)

 Lielbritānijas nodaļa

Brūkvudas Latviešu kapos - pulcēšanās plkst. 11:00 Londonas Vaterlo stacijā,
talka kapos plkst. 12:00 - 17:00 (Atbildīgā – Andra Kaupe: +44 7788914820,
aradhana.andra@gmail.com)

Londonas Daugavas vanagu namā; pulcēšanās plkst. 12:00 (Atbildīgā – Andra Kaupe: +44 7788914820, aradhana.andra@gmail.com)

...
Komentāri (0)  |  2012-04-18 19:29  |  Skatīts: 1328x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] |